Понеділок
24.06.2019
15:23
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Голосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна Реєстрація Вхід
Виховна робота »
Меню сайту

Наше опитування
Як ви відноситесть до ідеї костюмованого новорічного вечора?
Всього відповідей: 40

Статистика

Онлайн всього 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Форма входу


Організація виховної роботи в Голосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інваріантними орієнтирами, які визначають вектор динаміки освіти і виховання, є Закон України "Про освіту" і концепція "Нова українська школа".

Сучасний педагог не тільки має виконувати функції трансформатора знань чи організатора навчальної, позаурочної та позашкільної діяльності, а, передовсім, він повинен бути готовий здійснювати психолого-педагогічний супровід самоактуалізації, самовиховання, самореалізації учня, корекцію соціальних впливів на нього.

Формула Нової школи складається із 10 ключових компетентностей і означується як наскрізний процес виховання, що грунтується на цінностях:

 • морально-естетичних (гідність, чесність, справедливість, турбота, повага до життя, повага до себе й інших людей);
 • соціально-політичних (свобода, демократія, культурне різноманіття, повага до рідної мови і культури, патріотизм, бережливе ставлення до довкілля, повага до закону, солідарність, відповідальність).

Тому виховний процес організовується так, щоб забезпечити набуття дитиною компетентностей та розвитку таких умінь як:

 • уміння адаптуватись в реальних умовах, критично мислити, формулювати гіпотези, нести відповідальність за власні дії;
 • виявляти активність у пізнанні навколишнього світу, навчитись здобувати знання з різних джерел, аналізувати та вміти узагальнювати інформацію, аргументувати висновки;
 • уміти застосовувати знання на практиці;
 • володіти навичками спілкування, вміти відстоювати власну думку, бути толерантним;
 • самостійно працювати над розвитком фізичних і духовних потреб.

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем і учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства. Учитель і учень - рівноправні суб'єкти освітнього процесу. 

Працюючи над реалізацією концепції виховної роботи закладу, педагогічний колектив організовує і проводить різноманітні заходи, що забезпечують виховну роботу в усіх її напрямках.

Отже, основною метою педагогічних працівників у вихованні учнів у 2018-2019 навчальному році буде формування громадянина, патріота, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.

У роботі з учнями педагогічним працівникам необхідно керуватися «Основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», «Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», методичними рекомендаціями з питань організації виховної роботи, викладеними у додатку до листа Міністерства освіти і науки України від 07.08.2018 №1/9-486 «Інформаційні матеріали МОН України про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини», та здійснювати виховну діяльність у відповідності до наступних ключових напрямів:

 • ціннісне ставлення до себе;
 • ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;
 • ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;
 • ціннісне ставлення до праці;
 • ціннісне ставлення до природи;
 • ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

При школі працюють такі гуртки:

 • МАН з історії та зарубіжної літератури
 • «Оригамі» 
 • «Народна творчість» 
 • Відділення настільного тенісу ДЮСШ «Лідер» 

          Учнівське самоврядування

 Діяльність органів  учнівського самоврядування в Голосківській ЗОШ І – ІІІ ступенів сприяє згуртуванню шкільного колективу, розвитку громадської думки, більш ефективному входженню учнів у доросле життя.  Органом учнівського самоврядування в нашій школі є парламент. Він  має двоступеневу  структуру – загальношкільну і класну з чітким взаємозв’язком, що знаходить своє відображення у підпорядкуванні. А також у консультативному педагогічному керівництві органів учнівського  самоврядування з боку педагогічного колективу школи.

    Парламент має свій статут, структуру, яка складається із п’яти кабінетів: навчального, дозвілля і відпочинку,  спортивно – масової роботи, дисципліни і порядку, добрих і корисних справ, працює за складеним планом. Членами парламенту є учні 5 – 11 класів, які обираються шляхом голосування на звітно-виборній конференції у вересні.

    Члени учнівського парламенту здійснюють контроль за виконанням режиму дня учнями школи, організовують взаємодопомогу у навчанні, здійснюють підготовку до  проведення олімпіад, конкурсів, предметних тижнів, допомагають з ремонтом у школі, контролюють зовнішній вигляд учнів та слідкують за дисципліною і порядком у школі, ведуть пропаганду по боротьбі з курінням та пропусками уроків, здійснюють благодійну діяльність.

Аналіз виховної роботи Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2017-2018 н.р.

 

 

Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту
Довжоцький НВК
Міністерство освіти


Copyright MyCorp © 2019